LOFTOVÝ DOM V INDUSTRIÁLNOM ŠTÝLE

 Skelet je tvorený z nosníkov z uzatvorených oceľových profilov 180x120mm striekané do čiernej matnej farby. Vnútorné steny sú tvorené z 22mm smrekového dreva, ktoré je naolejované prírodným ekologicým olejom OSMO. Medzi vnútornými stenami a vonkajším plášťom sa nachádzajú dve vrstvy 100mm ekologickej izolácie STEICO (2x 100mm). Vonkajší plášť tvorí z dvoch strán trapezový plech s neviditeľnými vrutmi a z ďaľších dvoch strán pečené fasádne drevo z červeneho smreku. Kúrenie je riešené plynovým kotlom a dizajnovými retro-radiatormi, samozrejmosťou je centrálna rekuperácia. Špecialitka v interíery je balkón s funkčnou knižnicou situovaný v obývacej časti loftového domu.
Výmera je cca 102m2 + 30m2 pivnica. Pre predstavivosť ponúkame vizualizáciu domu. Je možná zmena niektorých materiálov podľa želania (napr: druh dreva...).

Celý dom je z nosníkov, ktoré sú v rozmedzí 1,25m, takže variácia rozmerov je široká. Touto technológiou vieme spraviť aj bungalov v takomto štýle stačí keď nám napíšete alebo zavoláte a poradíme Vám vo všetkom.

 

L